the old guard background Advertisement

The Suicide Squad – Jai Courtney twierdzi, że powtórzy rolę Boomeranga

Kolejny aktor na pokładzie nowej odsłony Legionu samobójców. Okazuje się, że jest to stary znajomy z filmu Davida Ayera, czyli Jai Courtney.

Powyższe rewelacje przynosi nam sam Jai Courtney, odtwórca roli Kapitana Boomeranga. Australijski aktor zdradził Business Insiderowi, że zobaczymy go w filmie przygotowywanym przez Jamesa Gunna.

Zaczynamy zdjęcia za kilka miesięcy. Nie mogę więcej zdradzić o filmie, ale tak, na pewno ponownie zobaczymy Boomeranga.

Zobacz również: Zobacz, jak mógł wyglądać Legion Samobójców! King Shark, nowe oblicze Jokera!

Legion samobójców Suicide Squad bohaterowie

fot. materiały prasowe

Nowy Legion samobójców, który stworzy James Gunn obecnie roboczo nazwano El Dorado. Według pogłosek film ma rebootem i zostanie przedstawiony w nim całkiem nowy skład. Jednak, jak do tej pory dowiadujemy się, że w superprodukcji adaptującej komiksy DC wróci dwóch bohaterów pierwszego filmu. Jak wiadomo, oprócz Boomeranga Jaia Courtneya, w obsadzie na pewno znajdzie się Idris Elba, który w roli Deadshota zastąpi Willa Smitha. A do tego, spekuluje się również, że ze względu na swoją popularność pojawi się też postać Harley Quinn (Margot Robbie).

Premiera nowej części Suicide Squad została wyznaczona na 6 sierpnia 2021.

Źródło: businessinsider.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?