The Suicide Squad – Joel Kinnaman przygotowuje się do powrotu do roli

Jak już wiemy od pewnego czasu, James Gunn szykuje zupełnie odświeżoną wizję szalonej ekipy superzłoczyńców, zupełnie odmiennej od tego, co widzieliśmy w filmie Ayera. Jakaś część obsady jednak się ostanie.

Do nich należy najprawdopodobniej Joel Kinnaman. Świadczy o tym zresztą jego wpis w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak szykuje się do roli Ricka Flaga w The Suicide Squad. Wygląda więc na to, że pojawi się znana nam już dobrze postać w nowym wydaniu (i bez kiczowatego wątku romansowego z nosicielką Enchantress).

Zobacz również: Wyciekły intra produkcji 4. fazy MCU!

W produkcji pojawi się też Margot Robbie jako Harley Quinn, pomimo wcześniejszych plotek dotyczących jej odejścia. W obsadzie obrazu ponownie znaleźli się również Jai Courtney, który kolejny raz odegra Kapitana Boomeranga oraz Viola Davis, powtórnie wcielająca się w Amandę Waller. Ciągle brakuje informacji o losie Joela Kinnamana. Aktor w pierwowzorze wystąpił jako Rick Flagg. Poza tym jakiś czas temu pokład produkcji zasilił Idris Elba, który początkowo miał zastąpić Willa Smitha i odegrać Deadshoota, lecz ostatecznie pojawi się na ekranie jako zupełnie nowy antybohater.

Za scenariusz i reżyserię obrazu odpowiada utalentowany James Gunn. Warner Bros. planuje wypuścić do kin obraz pt. The Suicide Squad dopiero 6 sierpnia 2021 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?