Advertisement

The Suicide Squad – Viola Davis i Jai Courtney ponownie w obsadzie! Idris Elba nie zastąpi Willa Smitha!

Nie tak dawno temu świat obiegła informacja, iż Idris Elba dołączył do obsady nowego widowiska wytwórni Warner Bros. i DC Film pt. The Suicide Squad. Aktor miał zastąpić w produkcji Willa Smitha, a co za tym idzie, wcielić się w Deadshoota. Aktualnie portal Variety donosi, że wcześniejsze informacje na temat roli Idrisa Elby są już nieaktualne. Gwiazdor bowiem wciąż znajduje się na podkładzie projektu, lecz wcale nie wcieli się w Deadshoota.

Pogłoski z planu filmowego głoszą, iż cały zespół odpowiedzialny za realizację omawianego projektu stwierdził, że zastąpienie Willa Smitha przez innego aktora byłoby nieuczciwe oraz wyrazem ogromnego braku szacunku wobec jego osoby. Zatem zdecydowano o zatrzymaniu Elby, lecz powierzono mu inną rolę, której niestety nie sprecyzowano. Wracając do Smitha, aktor będzie mógł w każdej chwili dołączyć do omawianej serii jako pokochany przez tłumy Deadshoot. Niestety w sequelu, stanowiącym również reboot serii, gwiazdor nie może wystąpić ze względu na zobowiązania wobec innych projektów.

The Suicide Squad

Fot.: Clay Enos

Zobacz również: Ma – zobacz, do czego jest zdolna tytułowa antagonistka! Nowy plakat horroru!

Ponadto warto wspomnieć, iż w produkcji pojawi się też Margot Robbie jako Harley Quinn, pomimo wcześniejszych plotek dotyczących jej odejścia. W obsadzie obrazu ponownie znaleźli się również Jai Courtney, który kolejny raz odegra Kapitana Boomeranga oraz Viola Davis powtórnie wcielająca się w Amandę Waller. Niestety ciągle brakuje informacji o losie Joela Kinnamana. Aktor w pierwowzorze wystąpił jako Rick Flagg.

Za scenariusz i reżyserię obrazu odpowiada utalentowany James Gunn. Warner Bros. planuje wypuścić do kin obraz pt. The Suicide Squad dopiero 6 sierpnia 2021 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.; DC Comics; Clay Enos

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?