The Tax Collector – Shia LaBeouf w tatuażach. Pierwsze zdjęcie z nowego filmu Davida Ayera

David Ayer, za pośrednictwem mediów społecznościowych, pokazał jak Shia LaBeouf będzie prezentował się w jego najnowszym filmie zatytułowanym The Tax Collector.

Na zdjęciu, które znajdziecie poniżej, możemy zobaczyć aktora w pokrytego tatuażami, w krótkich spodenkach, łańcuchach, ciemnych okularach i palącego papierosa. Wizerunek mężczyzny, któremu nie chcielibyście wchodzić w drogę.

Zobacz również: Ujawniono szczegóły dotyczące postaci granej przez Zazie Beetz w filmie The Joker!

Najnowszy film Ayera, został ogłoszony na początku czerwca, a jego szczegóły wciąż są nieznane. Wiadomo jedynie, że produkcja będzie thrillerem napisanym, wyprodukowanym i nakręconym przez Ayera. Prócz LaBeoufe’a w projekt zaangażowani są również: Bobby Soto, Chelsea Rendon, Cinthya Carmona, Lana Parrilla, Gabriela Flores, George Lopez.

LaBeouf i Ayer pracowali już razem w 2014 roku przy filmie Fury. Reżyser chciał również zatrudnić aktora do Legionu Samobójców, jednak studio nie zgodziło się na tą propozycję Ayera.

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: Getty Images / James Coldrey

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?