Then Came You – gwiazda Gry o Tron i sam Ender w nastoletnim komediodramacie! Pierwszy zwiastun!

Wytwórnia Shout! Studios opublikowała właśnie oficjalny zwiastun swojego nastoletniego komediodramatu pt. Then Came You. Jego gwiazdami są utalentowany Asa Butterfield i Maisie Williams. Omawiany obraz trafi do wybranych, amerykańskich kin oraz będzie dostępny w usłudze VOD już od 1 lutego 2019 roku. Serdecznie zapraszam do obejrzenia.

Zobacz również: The Mustang – skazaniec odnajduje człowieczeństwo ujarzmiając dzikiego konia! Nowy zwiastun!

Then Came You przedstawi widzom historię Skye (Williams), czyli nastolatki cierpiącą na nieuleczalną chorobę. Bohaterka spotyka na swojej drodze 19-letniego Calvina (Butterfield) podczas jednej z sesji specjalistycznej grupy wsparcia. Chłopak, który określany jest jako hipochondryk, postanawia pomóc Skye z realizacją jej listy rzeczy do wykonania przed śmiercią. Spędzając razem ze sobą czas, Calvin uczy się stawiać czoło własnym lękom, wliczając w to uczucie do przepięknej, lecz pozornie poza jego zasięgiem Izzy.

W filmie występują również: Nina Dobrev – Izzy, Tyler Hoechlin – Frank, Peyton List – Ashley, David Koechner – Bob, Ken Jeong – oficer Al, Sonya Walger – Claire, Tituss Burgess – Julian i Margot Bingham.

Then Came You wyreżyserował Peter Hutchings na podstawie scenariusza spod pióra Fergala Rocka.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Shout! Studios

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?