Thor: Love and Thunder – Chris Hemsworth nie zamierza kończyć z rolą boga piorunów

Chris Hemsworth wciela się w Thora już od dłuższego czasu. Niedawno zaś pojawiły się doniesienia, jakoby aktor miał zostawić rolę, jako że Natalie Portman jako Jane Foster najpewniej dzierżyć będzie słynny młot.

Tymczasem podczas jednego z wywiadów gwiazdor zaprzeczył tym doniesieniom, zapewniając, że chce zagrać nie tylko w Thor: Love and Thunder, ale także w kolejnych filmach MCU. Cóż, przyznać trzeba, że zdecydowanie wrósł w to uniwersum.

kadr z filmu Avengers: Czas Ultrona

Zobacz również: Falcon & Winter Soldier – nowa scena z planu. Nowy właściciel tarczy Kapitana Ameryki w pojedynku

W nowej odsłonie powróci Natalie Portman w roli Jane Foster, pojawią się Strażnicy Galaktyki, zaś nową twarzą w obsadzie został Christian Bale w roli antagonisty. Reżyserią i scenariuszem ponownie zajmie się Taika Waititi. Możemy być, więc pewni, że Love and Thunder będzie kontynuacją właśnie jego wizji tej serii.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?