Thor: Love and Thunder – Christian Bale potwierdzony jako złoczyńca!

Pogłoski znaliśmy od dawna, ale teraz w końcu wiemy na pewno. Christian Bale zagra w Love and Thunder przeciwnika Thora.

Informacją o tym angażu podzieliła się Tessa Thompson w wywiadzie dla ET Now.

Christian Bale zagra naszego złoczyńcę i będzie fantastyczny. Czytałam już scenariusz, ale nie mogę powiedzieć zbyt wiele. Wymieniłam wiele podekscytowanych wiadomości z Natalie [Portman]. Zdecydowanie będziemy mieć dużo zabawy przy produkcji.

Niestety aktorka nie dała dziennikarzom żadnej podpowiedzi co do konkretnej postaci jaką ma odegrać Bale. Niewątpliwą zaletą jest jednak sam udział tego artysty w nowym filmie Marvela. To kolejne wielkie nazwisko w świecie filmowym, które dołącza do uniwersum MCU. Utrzymuje to dotychczasowy trend angażowania aktorów z najwyższej półki do ról w kinie komiksowym.

Fot. Walt Disney Studios Motion Pictures

Zobacz również: Wiedźmin – Natalie Dormer zagra w 2. sezonie?!

Czwarta część Thora zadebiutuje w kinach 5 listopada 2021 roku. W nowej odsłonie powróci Natalie Portman w roli Jane Foster. Reżyserią i scenariuszem ponownie zajmie się Taika Waititi. Możemy być, więc pewni, że Love and Thunder będzie kontynuacją właśnie jego wizji tej serii. Teraz pozostaje tylko czekać na bardziej szczegółowe informacje dotyczące antagonisty jaki pojawi się w filmie.

Źródło: etonline.com / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?