Advertisement

Thor: Love and Thunder – mnóstwo nowych informacji o filmie Taiki Waititiego!

Thor: Love and Thunder to być może najgoręcej na obecną chwilę wyczekiwany film Marvel Cinematic Universe. Ostatnio pojawiło się nieco więcej informacji o fabule produkcji.

Przedwczoraj Taika Waititi przeprowadził u boku Marka Ruffalo i Tessy Thompson przeprowadził na Instagramie transmisję na żywo. Komentował głównie Thor: Ragnarok, ale nie zabrakło uwag odnośnie Love and Thunder.

Waititi wyjawił na przykład, że na pewno powróci Miek. Co więcej, okazuje się, że to kobieta. Możemy także liczyć na powrót Korga, który odegrać ma ważniejszą rolę niż dotychczas. Co się tyczy zaś stażu boga młotków piorunów w Strażnikach Galaktyki, ma on być tymczasowy.

Nadal nie wiemy nic o szczegółach rządów Walkirii w Nowym Asgardzie, ani też o tym, kogo gra Christian Bale. Reżyser podrzucił za to sugestię, że nie zobaczymy już raczej Thora w znanym z Endgame stylu „na Lebowskiego”. Z gorszych dla fanów wieści wiemy, że na pewno nie pojawi się  jeszcze Silver Surfer, przypuszczalnie nie ma też co liczyć na Beta Ray Billa. Możliwe za to, że pojawi się Hulk, Waititi zapowiada także… kosmiczne rekiny.

Poniżej zaś kilka szkiców koncepcyjnych Miek oraz Asgardu.

Zobacz również: Filmy Marvela wkrótce znikną z HBO GO. Czyżby Disney jednak planował niebawem wejście platformy do Polski?

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?