AdvertisementTo: Rozdział 2 – nowe materiały zza kulis

Już wkrótce kolejna część adaptacji powieści Stephena Kinga wejdzie do kin. Zanim to się stanie, możemy zobaczyć nieco ciekawych materiałów promujących to wielkie wydarzenie kinowe.

Na poniższym wideo oprócz zakulisowych rozmów m.in. z samym autorem książki, pojawiają się również dodatkowe, nieukazane dotąd sceny To: Rozdział 2.

Za kamerą drugiej części To stanie ponownie Andres Muschietti, a za scenariusz odpowiada Gary Dauberman. W obsadzie zobaczymy Jamesa McAvoya (Bill), Jessicę Chastain (Beverly), Billa Hadera (Richie), Isaiaha Mustafę (Mike), Jamesa Ransone’a (Eddie), Andy’ego Beana (Stanley) i Jay’a Ryana (Ben). W roli Pennywise’a ponownie wystąpi Bill Skarsgard.

Zobacz również: Gra o tron – nowe informacje o zachowaniu Drogona z finału 8. sezonu

Pierwsza część okazała się gigantycznym przebojem, zarabiając na całym świecie 700 milionów dolarów przy zaledwie 35-milionowym budżecie i jednocześnie stając się jedną z najważniejszych ubiegłorocznych premier Warner Bros. It: Part 2 ma pojawić się w kinach we wrześniu przyszłego roku. Akcja filmu będzie rozgrywać się 27 lat po wydarzeniach z pierwszej części.

 Źródło: Youtube/ Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?