Todd McFarlane o potencjalnym crossoverze Spawna i Venoma

Obecnie w trakcie przygotowań znajdują się dwa projekty z mrocznymi antybohaterami w rolach głównych: Spawn oraz Venom. Twórca tego pierwszego, Todd McFarlane, mówi o możliwości połączenia losów tych dwóch postaci.

W trakcie jednego z wywiadów McFarlane nie odrzuca takiej opcji, zaznaczając jednak, że główną przeszkodą byłyby prawa autorskie.

To pytanie z cyklu „Co by było, gdyby…?” – Co by było, gdyby sony dystrybuowało Spawna? Następnie, czy jest możliwe w najbliższej przyszłości, żeby Sony stworzyło crossover Venoma i Spawna? Owszem, to jest możliwe. Zatem zaprezentuję taką możliwość szefom Sony, kiedy tylko będziemy na to gotowi.

Todd McFarlane

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Jared Leto zagra Morbiusa w spin-offie Spider-Mana!

Chcielibyście obejrzeć taką wielką fuzję?

Póki co w główną rolę w filmie Venom wcieli się Tom Hardy. Oprócz niego wystąpią także: Michelle Williams, Woody Harrelson, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes. Co ciekawe, produkcja Sony rozgrywać się będzie w tym samym uniwersum co Spider-Man: Homecoming, lecz nie będzie częścią Filmowego Uniwersum Marvela. Niewykluczone zatem, że na ekranie pojawi się także Tom Holland.

Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Z kolei w przypadku Spawna za scenariusz odpowiedzialny jest oczywiście sam twórca postaci, Todd McFarlane, zaliczy on również debiut reżyserski. Nie znamy żadnych szczegółów dotyczących daty premiery. Tak jak już pisaliśmy na naszych łamach, będzie to mroczny i brutalny film z kategorią wiekową R. Film zostanie nakręcony w wytwórni Blumhouse Production, odpowiedzialnej między innymi za franczyzę Paranormal Activity i takie horrory jak Uciekaj! czy Split.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: DeviantArt/Saver-Blade

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?