Advertisement
banner

Todd Phillips zasugerował rozpoczęcie zdjęć do Jokera!

Choć produkcja originu głównego nemezis Batmana wyjściowo miała się rozpocząć w okolicach 10 września, na Instagramie reżysera Jokera możemy znaleźć dość wymowną sugestię, że doszło do nich nieco wcześniej.

Niestety, nie są to jeszcze żadne zdjęcia bezpośrednio z planu, a zaledwie podpisany wizerunek samego twórcy, jednak miło jest wiedzieć, że cały projekt ruszył z kopyta.

Here we go.

A post shared by Todd Phillips (@toddphillips1) on

Szczegóły fabularne filmu wciąż trzymane są pod kluczem. Wiadomo jednak, że film o Jokerze z Joaquinem Phoenixem w roli głównej ma być filmem kryminalnym o osobie odtrąconej przez społeczeństwo. Akcja ma być osadzona w latach 80. i niepowiązana w żaden sposób z wcześniejszymi wyczynami uniwersum DC. Oprócz Phoenixa wystąpią w filmie również: Bryan Callen, Marc Maron, Robert De Niro, Zazie Beetz oraz Frances Conroy.

Reżyserem filmu będzie Todd Phillips, pracujący razem ze Scottem Silverem (Fighter) nad scenariuszem. Jednym z producentów jest sam Martin Scorsese. Produkcja ma ruszyć we wrześniu w Nowym Jorku, a budżet filmu wyniesie około 55 milionów. Premiera Jokera została zaplanowana na 4 października 2019 roku. Film zmierzy się w kinie z Gemini Manem Anga Lee oraz The Woman in the Window z Amy Adams. Co ciekawe, wytwórnia Warner Bros. realizuje w tym samym czasie inny projekt poświęcony Jokerowi, w którym wystąpi Jared Leto.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?