Advertisement

Tom Cruise i Dwayne Johnson z chęcią zagraliby razem!

Cruise i Johnson to prawdopodobnie największe obecnie filmowe gwiazdy. Ich filmy są zazwyczaj kasowymi hitami na całym świecie, oni sami zaś należą do najbardziej rozponawalnych postaci popkultury. Produkcja z nimi w rolach głównych bez wątpienia byłaby nie lada wydarzeniem.

Podczas wywiadu będącego częścią promocji nowej części Mission: Impossible Cruise przyznał, że jest otwarty na możliwość wspólnej gry z Johnsonem. Na odpowiedź drugiego gwiazdora nie trzeba było długo czekać:

Zobacz również: Frances McDormand odrzuca rolę matki Jokera!

Nie do końca wiadomo, jak panowie mogliby się razem spotkać na planie, jednak potencjalnych możliwości jest sporo. Poza zupełnie nową produkcją, Johnson mógłby zawitać na planie sequela Top Gun. Z kolei gwiazda Mission: Impossible mogłaby zrobić furorę jako antagonista w kolejnych Szybkich i wściekłych. Jak będzie – zobaczymy.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?