Tom Hardy chętny na udział w kolejnych filmach o Venomie?

Październik zbliża się nieubłaganie, a fani wprost nie mogą się doczekać premiery filmu o Venomie z Tomem Hardy’m. Odtwórca tytułowej roli przyznał, że jest gotowy na występ również w potencjalnym sequelu produkcji.

Choć nie pojawiła się żadna informacja o chęci wyreżyserowania kolejnego filmu o Venomie przez Rubena Fleischera, to w jednym z ostatnich wywiadów Hardy przyznał, że chciałby ponownie zagrać Eddiego Brocka. Warunkiem jest oczywiście wola zrealizowania sequela przez studio:

Jestem otwartym na każdą możliwość, jaka się pojawi. Pisaliśmy się na realizację trzech filmów. Jest to więc kwestia otwarta, co będzie dalej. Zobaczymy, jak ludzie zareagują na film. Moim zdaniem (Eddie Brock/Venom) to świetna postać. Uwielbiam wcielać się w obu. To swego rodzaju przystawka, a dla Sony to próba stworzenia uniwersum wokół Venoma.

Zobacz również: Tom Hardy i reżyser Venoma niepewni kategorii wiekowej filmu

Venom to pierwszy z planowanej serii spin-offów Spider-Mana oraz film rozpoczynający Sony’s Universe of Marvel Characters (SUMC). Fabuła przedstawi historię reportera Eddiego Brocka, który prowadzi śledztwo wobec medycznej korporacji dra Carltona Drake’a eksperymentującej z łączeniem ludzi i kosmicznego symbionta. W trakcie dziennikarskiego dochodzenia w jego ciele zadomawia się obca istota, która zaczyna przejmować nad nim kontrolę.

W główną rolę w filmie reżyserowanym przez Rubena Fleischera wcieli się Tom Hardy. W obsadzie znaleźli się również:  Woody Harrelson, Michelle Williams, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły Venoma nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes.

Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Sony Pictures Entertainment

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?