Tom Holland w zabawnym skeczu u Jimmy’ego Kimmela

Promocja filmu Spider-Man: Daleko od domu trwa w najlepsze. Tym razem odtwórca roli człowieka-pająka  wystąpił w popularnym amerykańskim talk-show.

W trakcie programu pojawiła się zabawna scenka, w której Tom Holland odgrywał Petera Parkera, który wybrał się do pralni, której właścicielem była… postać grana przez samego Kimmela. Skecz obfitował w wiele zabawnych nawiązań.

Zobacz również: Marvel’s Avengers – oto pierwsza prezentacja gry od Square Enix! | E3 2019

Spider-Man: Daleko od domu zakończy Trzecią Fazę Kinowego Uniwersum Marvela. Mówi się, że to swego rodzaju koniec pewnej epoki. Pewnym jest więc, że tego filmu po prostu nie można przegapić. Tom Holland oczywiście ponownie zagra głównego bohatera, w widowisku wystąpią także Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Jon Favreau jako „Happy” Hogan oraz Jake Gylenhall, który wcieli się w Mysterio – postać wyjątkowo nieoczywistą.

Film w kinach od 5 lipca.

Źródło: Youtube / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?