Advertisement

Top Gun: Maverick – zapnijcie pasy! Oto kolejny zwiastun!

Paramount Pictures w natarciu. Tym razem pora na kolejny trailer sequela jednej z kultowych produkcji dawnych lat.

Top Gun: Maverick będzie wielkim powrotem do świata, który ponad trzy dekady temu zawojował amerykańskie kina, i nie tylko. Grany przez Toma Cruise’a Maverick jest już wieloletnim instruktorem. Jak widać, nadal przepisy traktuje bardziej jako sugestie aniżeli konieczność. W zwiastunie aż huczy od klimatu z poprzedniej części, więc na razie możemy się tylko cieszyć.

Zobacz również: Top Gun: Maverick – legenda powraca w pierwszym zwiastunie! | SDCC 2019

Fabuła filmu ma koncentrować się na konsekwencjach wynikających z rozwoju technologii wykorzystującej drony, a także zakończenia epoki, w której duże znaczenie odgrywały myśliwce i umiejętności pilotów. Sequel ma jednak zachować ton oraz styl pierwszej odsłony. W obsadzie filmu znaleźli się: Val Kilmer, Glen Powell, Miles Teller (jako syn porucznika marynarki Nicka „Goose’a” Bradshawa – przyjaciela Mavericka z pierwszej części), Ed Harris, Jon Hamm, Lewis Pullman i Jennifer Connelly. Za kamerą stanie Joseph Kosinski (Niepamięć), a scenariusz Top Gun: Maverick został przygotowany przez Erica Singera. Kompozytorem muzyki Harold Faltermeyer, który miał okazję pracować przy pierwszej odsłonie Top Guna.

Premiera Top Gun: Maverick będzie mieć miejsce 26 czerwca 2020 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Top Gun

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?