Toy Story 3 zostało zrekonstruowane przy pomocy prawdziwych zabawek!

Ostatnia ceremonia wręczenia Oscarów nie była już niemiłym zaskoczeniem dla czwartej części tej świetnej serii – w przeciwieństwie do Złotych Globów. Tymczasem bardzo ciekawa rzecz wydarzyła się w związku z poprzednią odsłoną.

Toy Story 3 to hit z 2010 roku, który również może cieszyć wielkim uznaniem, a także dwoma Oscarami (tak jak „czwórka”, najlepsza animacja oraz piosenka We Belong Together). Tymczasem 8 lat temu bracia Morgan i Mason McGrew rozpoczęli ambitny projekt odtworzenia klatka po klatce tej znakomitej produkcji. I udało im się! Poniżej możecie rzucić okiem na efekty tej pracy.

Zobacz również: Najlepsze filmy familijne 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Andy stał się już dużym chłopcem i wybiera się na studia. Pragnie zabrać wraz ze sobą swą ulubioną zabawkę z dzieciństwa Kowboja Chudego, a resztę jego podopiecznych mama chłopca postanawia oddać do miejskiego przedszkola. W obawie o los swoich przyjaciół Chudy postanawia ich nie opuszczać. W przedszkolu zabawki nawiązują nowe znajomości, oraz napotykają na niebezpieczeństwo ze strony niesfornych przedszkolaków. Od tej pory Chudy wraz z przyjaciółmi robi wszystko, by się stamtąd wydostać i wrócić do domu.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?