Toy Story 4 – nowy fragment filmu! Annie Potts wypowiada się o Bo Peep!

Nie tak dawno temu aktorka podkładająca głos za Bo Peep, czyli Annie Potts pojawiła się w programie Good Morning America. Gwiazda nie tylko odpowiedziała na kilka pytań związanych z jej bohaterką, lecz również przyniosła ze sobą nowy materiałem będącym fragmentem filmu Toy Story 4! Klip znajdziecie poniżej.

Minęło już 20 lat, odkąd widzowie ostatni raz mogli podziwiać Bo Peep na wielkim ekranie. Bohaterka nie pojawiła się w Toy Story 3. Niemniej powróci w czwartej odsłonie i jak już mogliście się zorientować, przejdzie kilka istotnych zmian. Nietrudno tutaj założyć, że podczas, gdy Woody był razem z Andym, laleczka przeżyła własne, interesujące i niewiarygodne przygody.

Co do postaci Bo Peep Annie Potts ujawniła, iż jej bohaterka, zaplątana w poprzednich częściach w pewnego rodzaju trójkąt miłosny, tym razem dokonała wyboru. Cokolwiek to znaczy, aktorka nie rozwinęła już dalej swojej myśli. Poza tym gwiazda zapytana o czwartą odsłonę, czy ta może być podsumowaniem serii i jej oficjalnym zamknięciem, stwierdziła, że być może tak. Przyznała się, iż sama była zaskoczona powstaniem czwórki, więc nigdy nic nie wiadomo jej zdaniem. Niemniej potwierdziła, że historie ukazane w omawianej, animowanej serii są bezcenne i kochane przez miliony fanów na świecie.

Zobacz również: Padł ostatni klaps na planie Hobbs and Shaw!

Bo Peep powraca! Długo zaginioną przyjaciółkę Woody’ego, Buzza i spółki zawsze łączyła specjalna więź ze wspomnianym przed chwilą kowbojem. Niestety postacie nie widziały się już przez wiele lat. Od tego czasu Bo bardzo się zmieniła – nieco wyszczerbiła oraz zmatowiała. Niemniej siła, determinacja oraz sarkazm postaci zawsze przeczył jej delikatnej, porcelanowej powierzchowności. Obecnie bohaterka to zapalona poszukiwaczka przygód. Kiedy Bo i Woody ponownie się spotykają, dzięki niewygodnym okolicznością, oboje zdają sobie sprawę, jak mocno się od siebie oddalili, a także jak bardzo się od siebie różnią, jeśli chodzi o życie jako zabawka.

Keanu Reeves, Keegan-Michael Key, Jordan Peele i Tony Hale dołączają do dobrze znanej obsady, wśród której znajdują się między innymi: Tim Allen, Tom Hanks, Annie Potts, Patricia Arquette i Joan Cusack.

Toy Story 4 pojawi się na ekranach amerykańskich kin już 21 czerwca 2019 roku.

Źródło: Toonado.com / Ilustracja wprowadzenia – Disney

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?