Toy Story 4 – oto plakat filmu z Chudym

Pojawił się nowy plakat czwartej części Toy Story. Obok wielkiego loga serii możemy zobaczyć prezentującego się Chudego.

Zobacz również: Gal Gadot i Sarah Silverman w piosence dla Ralph Demolki w internecie!

Toy Story 4 miało być miłosną historią Woody’ego i Pastereczki Bo, jak również bezpośrednią kontynuacją ostatniej odsłony. Po zmianach na stanowisku scenarzysty pojawił się nowy opis fabuły animacji.

Chudy zawsze był pewny swojego miejsca w świecie, a za swój priorytet uważał wzbudzanie radości u dziecka, czy to u Andy’ego, czy to u Bonnie. Kiedy jednak Bonnie doda do swojej kolekcji nową zabawkę o imieniu Forky, nowa pełna wrażeń przygoda z nowymi i starymi przyjaciółmi, pokaże Chudemu, jak ogromny może być świat dla zabawki.

Gwiazdami Toy Story 4 będą: Tim Allen, Tom Hanks, Annie Potts, Patricia Arquette i Joan Cusack. Reżyserią animacji zajmą się Josh Cooley i John Lasseter. Film trafi do polskich kin 9 sierpnia, grubo ponad miesiąc od amerykańskiej premiery – 21 czerwca.

Źródło: comicbook.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?