Toy Story 4 – wstępne prognozy co do wyniku otwarcia

Już wkrótce premiera czwartej części jednej z najpopularniejszych animacji w historii. Pojawiły się oczywiście wstępne informacje, jak film poradzi sobie w pierwszy weekend.

Wygląda na to, że przynajmniej na początku Pixar nie musi martwić się o sukcesy – przynajmniej na starcie. Toy Story 4 ma zarobić od 180 do 200 milionów dolarów, co najprawdopodobniej przebije Iniemamocnych 2 (183 miliony dolarów).

Zobacz również: Rambo V: Last Blood – wreszcie oficjalny zwiastun! Legenda powraca!

Bo Peep powraca! Długo zaginioną przyjaciółkę Woody’ego, Buzza i spółki zawsze łączyła specjalna więź ze wspomnianym przed chwilą kowbojem. Niestety postacie nie widziały się już przez wiele lat. Od tego czasu Bo bardzo się zmieniła – nieco wyszczerbiła oraz zmatowiała. Niemniej siła, determinacja oraz sarkazm postaci zawsze przeczył jej delikatnej, porcelanowej powierzchowności. Obecnie bohaterka to zapalona poszukiwaczka przygód. Kiedy Bo i Woody ponownie się spotykają, dzięki niewygodnym okolicznością, oboje zdają sobie sprawę, jak mocno się od siebie oddalili, a także jak bardzo się od siebie różnią, jeśli chodzi o życie jako zabawka.

Keanu Reeves, Keegan-Michael Key, Jordan Peele i Tony Hale dołączają do dobrze znanej obsady, wśród której znajdują się między innymi: Tim Allen, Tom Hanks, Annie Potts, Patricia Arquette i Joan Cusack.

Toy Story 4 pojawi się na ekranach amerykańskich kin już 9 sierpnia 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia:– Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?