Toy Story 4 zarobiło miliard dolarów!

Toy Story 4 to już zdecydowanie nie tylko krytyczny, ale i kasowy hit. Nowa animacja Pixara przekroczyła miliard w box office. Tym samym dołącza do grupy takich filmów jak Avengers: Koniec Gry, Spider Man: Daleko od domu i Król Lew.

Toy Story 4 tym osiągnięciem kontynuuje passę swojego poprzednika, ponieważ trzecia część również przekroczyła słynną barierę. Dla najnowszej odsłony jest to jednak ważne ze względu na czynniki jakie przeszkadzały produkcji. Nie licząc samych problemów za kulisami, nowej części Toy Story groził również początkowy sceptycyzm fanów. Wiele osób uważało bowiem, że zabawkowa trylogia miała już swoje idealne zwieńczenie i kolejna odsłona będzie jedynie odcinaniem kuponów.

Zobacz również: Toy Story 4 – recenzja genialnej animacji studia Disney Pixar

Obawy okazały się jednak bezpodstawne. Najnowsze Toy Story okazało się filmem zbierającym rewelacyjne recenzje. W serwisie Rotten Tomatoes, animacja może pochwalić się 97% pozytywnych opinii krytyków. Nic dziwnego, że tak wysoka jakość przełożyła się na świetne wyniki finansowe.

Źródło: screenrant.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?