Trailer Polityki najpopularniejszym zwiastunem polskiego filmu w historii!

Zwiastun Polityki właśnie przeszedł do historii polskiego kina. W zaledwie trzy tygodnie trailer głośnego obrazu Patryka Vegi zanotował rekordową ilość wyświetleń w serwisie YouTube – blisko 5,8 miliona – bijąc tym samym wyczyn trailera filmu Kler Wojtka Smarzowskiego (5,6 mln wyświetleń na Youtube w rok) i wchodząc na pułap oglądalności zarezerwowany dotychczas wyłącznie dla międzynarodowych zapowiedzi filmów z Hollywood.

Równolegle trailer Polityki okazał się niekwestionowanym hitem na Facebooku, gdzie został obejrzany ponad 7,9 miliona razy! Łącznie daje to wręcz imponującą ilość – 13,7 milionów odsłon – uzyskanych w niespełna miesiąc. Politykę Vegi można już oglądać na ekranach polskich kin, a wyprzedane seanse na pierwsze dni emisji ziastują ogromny sukces najnowszej produkcji twórcy Pitbulla, Kobiet mafii i Botoksu.

Zobacz również: Polityka – kto jest kim w filmie Patryka Vegi?

Opis Polityki: Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Główne role w filmie gra prawdziwa plejada gwiazd, w tym: Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski, Tomasz Oświeciński, Iwona Bielska, Janusz Chabior, Antoni Królikowski, Marcin Bosak, Ewa Kasprzyk, Karolina Szymczak, Anna Karczmarczyk, Tomasz Sapryk. Za reżyserię Polityki odpowiada Patryk Vega, a scenariusz przygotował Olaf Olszewski.

Premiera Polityki wyznaczona została na 4 września. Film do kin wprowadzi Kino Świat.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?