Advertisement

Travis Fimmel zagra w romansie Die in a Gunfight

Aktor znany z Wikingów eksperymentuje z kolejnymi gatunkami. Tym razem zobaczymy go w nowoczesnej reinterpretacji Romea i Julii – Die in a Gunfight.

Szekspirowski dramat doczekał się już nowego spojrzenia w West Side Story i Romeo i Julii z DiCaprio. Jak widać czas na kolejne podejście, ponieważ zapowiedziano film Die in a Gunfight. Tym razem tłem dla romansu dwojga kochanków będzie świat wielkich korporacji. Ben i Mary, którzy pochodzą z konkurencyjnych względem siebie rodzin, zarządzających wielkimi firmami, będą musieli walczyć o swoje uczucie. Ich staraniom przeszkadzają jednak intrygi, zagrożenia związane ze szpiegostwem korporacyjnym oraz ze strony postaci granej przez Fimmela. Ten wcieli się bowiem w chorego z miłości, teksańskiego zabójcę, który wplątuje się w związek dwójki ludzi.

Fot. kadr z filmu Romeo i Julia

Zobacz również: Gwiazda Wikingów, Travis Fimmel zagra w thrillerze science fiction

Dwie główne role zajmują Diego Boneta (Terminator: Mroczne przeznaczenie) i Alexandra Daddario (American Horror Story). Za reżyserię odpowiada Collin Schiffli, który ma na swoim koncie kilka produkcji krótkometrażowych i dobrze przyjęty dramat Animals. Scenariuszem zajmują się z kolei Gabriel Ferrari i Andrew Barrer, którzy pracowali razem przy filmie Ant-Man i Osa. Zdjęcia do filmu zaczynają się już za miesiąc. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Emma McIntyre

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?