Advertisement

Twoja paczka znajomych w roli komiksowych bohaterów!

Premiera filmu „Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” już 7 lutego br.! Z tej okazji Multikino zaprasza fanów komiksowych bohaterów do wspólnej zabawy i udziału w konkursie, w którym można wygrać ilustrację zwycięskiej ekipy autorstwa topowego rysownika komiksów.

„Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Harley po rozstaniu z Jokerem dołącza do superbohaterek: Czarnego Kanarka, Łowczyni i Renee Montoyi, aby uchronić młodą dziewczynę Cass przed nikczemnym przestępcą.

Teraz każdy z fanów Multikina na portalu facebook.com może wziąć udział w konkursie i stworzyć własną ekipę komiksowych bohaterów Gotham! Wystarczy wejść na Fan Page Multikino Polska i w konkursowym poście podać nazwę swojej paczki oraz wymienić jej skład: https://www.facebook.com/MultikinoPolska/videos/168833061197401/

Nagrodą główną jest ilustracja zwycięskiej ekipy, stworzona przez Doaly’ego – rysownika komiksowego z Wielkiej Brytanii (http://doaly.com/about/).  Jego prace charakteryzują się konceptualnym podejściem do ilustracji i umiejętnością dostosowania swojego stylu do tematu. Tworzył dzieła na potrzeby takich produkcji, jak: Spider-Man, Wonder Woman, Superman, The Flash, South Park, Rick and Morty i Star Wars.

Konkurs trwa od 4 do 12 lutego br. Regulamin dostępny jest na stronie www.multikino.pl

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?