Tylko nie mów nikomu – podano datę sequela dokumentu

Portal Wirtualnemedia.pl podał nowe informacje odnośnie drugiej części najbardziej kontrowersyjnego dokumentu ostatnich lat w Polsce.

Tomasz i Marek Sekielscy mają szykować drugą część Tylko nie mów nikomu na tegoroczny październik. Podobno twórcy pracują już nad konkretnym materiałem. Są nawet skłonni podjąć współpracę z platformą Netflix.

Tylko nie mów nikomu

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Tylko nie mów nikomu – recenzja wstrząsającego dokumentu Tomasza Sekielskiego o pedofilii w polskim Kościele

Pierwsza część Tylko nie mów nikomu została wypuszczona 11 marca, po niecałym miesiącu notując 22 miliony wyświetleń. Dokument zawiera nagrane ukrytą kamerą spotkania ofiar kościelnej pedofilii ze swoimi niegdysiejszymi oprawcami. Film został sfinansowany przez serwis crowdfoundingowy Patronite.pl. Sekielscy już wcześniej wspominali o tym, że będą kręcić kontynuację. Póki co do niedawna mogliśmy kupić specjalne koszulki promujące film.

Źródło: Wirtualne Media / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?