Advertisement
banner

Tytuł solowego filmu o Jokerze ujawniony?

Wygląda na to, że chyba ujawniony został tytuł filmu o Księciu Zbrodni z Joaquinem Phoenixem w roli głównej.

I zapewne nikt z Was się tego nie spodziewał, ale według listy nadchodzących produkcji znajdującej się na stronie Production Weekly, solowa produkcja z arcynemezis Batmana w roli głównej prawdopodobnie otrzyma po prostu tytuł Joker. Iście zabójczy żart. Znając jednak zapędy polskich dystrybutorów możecie się szykować na jakiś wymyślny podtytuł w polskiej wersji, jak to było w przypadku Logana, żeby było na pewno wiadome, o jaką postać chodzi. Oczywiście wszystko na razie jest w sferze domysłów, więc na oficjalne potwierdzenie tytułu będziemy musieli jeszcze poczekać. Może włodarze DC zdradzą co nieco podczas nadchodzącego Comic Conu w San Diego? Przekonamy się już w ten weekend!

Joker

Fot. mat. prasowe

Szczegóły fabularne filmu wciąż trzymane są pod kluczem. Wiadomo jednak, że origin Jokera z Joaquinem Phoenixem w roli głównej ma być filmem kryminalnym o osobie odtrąconej przez społeczeństwo osadzonym w latach 80. i niepowiązany w żaden sposób z wcześniejszymi wyczynami uniwersum DC. Reżyserem filmu będzie Todd Phillips, a jednym z producentów jest sam Martin Scorsese.  Nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery, jednak można przypuszczać, że będzie to jakoś pod koniec 2019 roku. Produkcja ma ruszyć we wrześniu w Nowym Jorku, a budżet filmu wyniesie około 55 milionów.

Żródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?