Udostępniono nowy zwiastun Bumblebee z większą dozą akcji i humoru!

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Bumblebee prezentujący więcej akcji oraz zabawnych gagów z udziałem tytułowego Transformersa.

Nowy materiał produkcji reżyserowanej przez Travisa Knighta (Kubo i dwie struny) dostarcza nie tylko dotąd niepokazanych scen akcji, lecz także całkiem zabawne elementy. Tytułowy Transformer szczyci się na nich poczuciem humoru, co widać m.in. w scenie na plaży czy podczas odtwarzania utworu Never Gonna Give You Up Ricka Astley’a.

Zobacz również: Bumblebee – najnowsze wideo promujące produkcję

Bumblebee rozgrywa się w małym kalifornijskim miasteczku w 1987 r. Poznajemy Charlie Watson, młodą Panią mechanik, która znajduje na złomowisku zniszczony samochód. Nie ma pojęcia, że nie jest to zwykłe, żółte auto.

W roli głównej zobaczymy Hailee Steinfeld, a partnerować jej będą: John CenaGlynn TurmanRicardo HoyosPamela Adlon i John Ortiz.  Premiera 21 grudnia tego roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?