Ujawniono datę rozpoczęcia prac nad Zombieland 2!

The Hollywood Reporter potwierdził właśnie, że Zombieland 2 zostanie zrealizowany, a w filmie ujrzymy wszystkich czterech aktorów, którzy wystąpili w pierwszej odsłonie filmu.

Produkcja ma rozpocząć się w styczniu 2019 roku, a premiera filmu została zaplanowana dziewięć miesięcy później, czyli w 10. rocznicę pojawienia się pierwszej części na ekranach kin. W kontynuacji Zombieland pojawią się: Woody Harrelson (Han Solo: Gwiezdne wojny – historie), Jesse Eisenberg (Iluzja), Emma Stone (La La Land) oraz Abigail Breslin (Królowe krzyku). Na fotel reżyserki powróci również Ruben Fleischer, a historię do drugiej odsłony napiszą Rhett Reese i Paul Wernick – duet odpowiedzialny za pierwszy Zombieland. Co ciekawe, pogłoski dotyczące zwiększenia budżetu planowanej kontynuacji nie skomentowała wytwórnia Sony Pictures Entertainment. Natomiast prezes Columbia Pictures Sanford Panitch wspomniał o zaangażowaniu osób, które odpowiadały za sukces pierwszego filmu:

Są tu w większości aktorzy mający wzięcie i uważam, że biorą udział w tym filmie, ponieważ uwielbiają grane przez siebie postacie.

Zobacz również: Kontynuacja Zombieland na srebrnym ekranie już w przyszłym roku? Powróci obsada z pierwowzoru!

Film Zombieland skupiał sie na postaciach Columbusa (Jesse Eisenberg) i Tallahese (Woody Harrelson), którzy znaleźli sposób na przetrwanie w świecie opanowanym przez krwiożercze zombie. Komedia osiągnęła przywoity wynik kasowy zarabiając niecałe 100 milionów dolarów przy budżecie 24 milionów dolarów. W 2013 roku Amazon próbował stworzyć serial oparty na świecie z filmowego pierwowzoru. Niestety jego pilotażowy odcinek nie spotkał się ze zbytnio ciepłym przyjęciem, toteż pomysł porzucono.

W pierwowzorze wystąpili: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone i Abigail Breslin. Gwiazdy wcieliły się w ocalałe z apokalipsy zombie osoby. Próbowali oni znaleźć sposób na spokojnie życie wśród zdewastowanego świata. Obraz zarobił aż 102,4 miliony dolarów na całym świecie, przy budżecie wynoszącym zaledwie 23,6 milionów dolarów.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Sony Pictures Entertainment

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?