Advertisement

Uncharted – film traci kolejnego reżysera

Film Uncharted, bazujący na jednej z najbardziej popularnych serii gier, napotkał nową przeszkodę. Według najnowszych doniesień, produkcja po raz kolejny straciła reżysera. Tym razem chodzi o Dana Trachtenberga.

Uncharted to nadchodząca pełnometrażowa adaptacja popularnej serii gier wydanej na konsole PlayStation. Produkcja ma być prequelem i skupić się na młodości jednego z największych poszukiwaczy skarbów – Nathana Drake’a. W rolę główną wcieli się Tom Holland. Początkowo reżyserem był Shawn Levy, który musiał odstąpić stanowisko Danowi Trachtenbergowi ze względu na swój napięty harmonogram. Teraz, jak podaje Deadline, również Trachtenberg rezygnuje ze współpracy z Sony. Póki co powody odejścia reżysera nie są jeszcze znane. Podobno wytwórnia Sony Pictures od razu rozpoczęła poszukiwania jego zastępstwa, ponieważ premiera zbliża się nieubłaganie.

Zobacz także: Spider-Man poza MCU! Marvel nie dogadał się z Sony

Pierwszy raz o pracach nad filmem Uncharted usłyszeliśmy już 10 lat temu, kiedy David O. Russell miał współpracować m.in. z Markiem Wahlbergiem, Robertem De Niro oraz Joe Pesci.

Mamy nadzieję, że nowy reżyser zostanie szybko znaleziony i zapowiedziana na grudzień 2020 roku premiera filmu Uncharted, nie zostanie przesunięta. Nad scenariuszem pracują Art Marcum, Matt Holloway i Rafe Judkins.

Źródło: Deadline/ Ilustracja wprowadzenia: Sony

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?