Uncharted – kolejny reżyser przymierzany do projektu

Telenoweli pod tytułem „problemy produkcyjne Uncharted” ciąg dalszy. W dzisiejszym odcinku dowiemy się kto jest przymierzany do projektu przez firmę Sony Pictures.

Tym razem na celowniku włodarzy Sony znalazł się Ruben Fleischer. Jest to reżyser znany z filmów Zombieland oraz pierwszej części Venoma. Według źródeł na jakie powołuje się serwis Variety, twórca jest na szczycie listy kandydatów do projektu. Tak naprawdę, aktualnie wszystko ma zależeć od niego. Jeśli tylko Fleischer będzie chciał zająć się Uncharted to stanowisko jest jego. Na razie nic nie jest jednak pewne i studio czeka na jego decyzję.

Fot. Sony Computer Entertainment

Zobacz również: HBO chce stworzyć telewizyjną wersję Parasite!

Uncharted będzie prequelem gry z 2007 roku, o tym samym tytule. Seria koncentrowała się na losach Nathana Drake’a, czyli wszechstronnego poszukiwacza przygód i skarbów. Poprzednim reżyserem przypisanym do projektu był Travis Knight. Jest on autorem dobrze przyjętego Bumblebee oraz animacji Kubo i dwie struny.

Nie wiadomo na razie nic więcej o filmie. Projekt przeszedł już wiele problemów, a jego produkcja stale się opóźnia. Pozostaje liczyć na to, że nowy twórca rzeczywiście doprowadzi Uncharted do premiery w kinach.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: Frazer Harrison

 

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?