Uncharted – reżyser Venoma przejmuje stery, Antonio Banderas w obsadzie!

Być może wreszcie zakończy się ciężka dola tego projektu. Uncharted zyskało bowiem bardzo pewne wzmocnienia swojej ekipy.

Przede wszystkim negocjacje z Rubenem Fleischerem zakończyły się sukcesem i tym samym wydaje się, że stanowi on mocny punkt w tym jak dotąd wadliwym elemencie układanki. Co więcej, do obsady dołącza Antonio Banderas, choć nie wiadomo jeszcze w jakiej roli.

fot. kadr z filmu ból i bask

Zobacz również: TOP 30 – Najlepiej oceniane seriale Netflixa!

Uncharted będzie prequelem gry z 2007 roku, o tym samym tytule. Seria koncentrowała się na losach Nathana Drake’a, czyli wszechstronnego poszukiwacza przygód i skarbów. Poprzednim reżyserem przypisanym do projektu był Travis Knight. Jest on autorem dobrze przyjętego Bumblebee oraz animacji Kubo i dwie struny.

Nie wiadomo na razie nic więcej o filmie. Projekt przeszedł już wiele problemów, a jego produkcja – jak widać na załączonym obrazku – stale się opóźnia. Pozostaje liczyć na to, że nowy twórca rzeczywiście doprowadzi Uncharted do premiery w kinach.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?