Advertisement Advertisement
banner

Underdog – Eryk Lubos w życiowej formie. Zobacz plakatu filmu!

Eryk Lubos zagrał główną rolę w filmie Underdog, który już 11 stycznia wchodzi do kin. Aktor, który przez wiele lat trenował boks zawsze starał się być w dobrej formie, ale tak nie wyglądał jeszcze nigdy! Dziś prezentujemy premierowo plakat filmu z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem. Partnerują im piękne kobiety Aleksandra Popławska i Emma Giegżno.

Do filmu Underdog Eryk Lubos przygotowywał się wiele miesięcy.  Aleksandra Popławska, która zagrała Ninę, ukochaną głównego bohatera przyznała:

Bardzo długo znam Eryka. Razem studiowaliśmy w szkole Teatralnej we Wrocławiu i muszę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem w jak doskonałej jest teraz formie.

Lubos wiele lat trenował boks i to doświadczenie oraz miesiące ciężkich treningów sprawiły, że zrobił wrażenie nawet na międzynarodowym mistrzu KSW. Mamed Khalidov stwierdził:

Byłem zaskoczony jego sprawnością fizyczną. Eryk jest osobą bardzo aktywną i widać, że cały czas trenuje. Nie miał problemów z poruszaniem się w klatce, ani w wyprowadzaniu ciosów.

Underdog to historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. A także pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku.

Borys „KosaKosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość. Eryk Lubos powiedział: 

Myślę, że jest to film motywacyjny dla każdego. Wstań i walcz! Nie poddawaj się!

Zobacz również: Creed 2 – Dolph Lundgren żałuje usuniętej sceny po finałowej walce

W fabule filmu oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, występ w filmie to debiut aktorski. Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie.

Źródło: informacja prasowa, Ilustracja główna: Piotr Pędziszewski 

Dziennikarz
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?