Venom 2 – zakulisowe zdjęcia z planu! Tom Hardy, i nie tylko!

Venom to produkcja, która spotkała się z dość mieszanymi opinia widzów i krytyków, jednak potrafiła na siebie zarobić. Decyzja o powstaniu sequela była zatem oczywistością.

W obecnej chwili Venom 2 jest już w produkcji, poniżej zaś możecie zobaczyć kilka zakulisowych zdjęć ekipy filmowej.

View this post on Instagram

Tom and Woody #venom 2020 last night in San Francisco #eddiebrock @sonypictures #gregwilliams #gregwilliamsphotography #leicaq2

A post shared by Greg Williams (@gregwilliamsphotography) on

View this post on Instagram

Serkis and Marcel 💯🔥 V2 ♠️

A post shared by Tom Hardy (@tomhardy) on

Zobacz również: Najlepsze filmy fantasy 2019 roku! Ranking aktualizowany!

W kontynuacji Venoma ponownie zobaczymy Toma Hardy’ego oraz Michelle Williams. Głównym przeciwnikiem będzie prawdopodobnie Carnage grany przez Woody’ego Harrelsona, ponieważ pojawił się on w scenie po napisach końcowych. Pierwsza odsłona filmu okazała się ogromnym sukcesem finansowym. Produkcja zarobiła aż 856 milionów dolarów na całym świecie. To ponad osiem razy więcej niż początkowy budżet. Niestety krytycy film ocenili bardzo nisko. Możliwe, że ostatnie angaże znanych w świecie filmowym nazwisk zwiastują próbę naprawienia tej sytuacji.

Scenariusz napisała Kelly Marcel, a za kamerą stanie mistrz motion-capture Andy Serkis (Mowgli:Legenda Dżungli). Premiera kontynuacji odbędzie się 2 października 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Venom

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?