Advertisementpixel

Venom – gwiazda Luke’a Cage’a dołączy do obsady!

Choć ostatnie rewelacje z obniżeniem kategorii na PG-13 bynajmniej nie przysporzyły projektowi sympatii, Venom rośnie w siłę, jeżeli chodzi o aktorów.

Tym razem na pokładzie zameldował się Ron Cephas Jones, którego fani gatunku mogą znać z drugiego planu Luke’a Cage’a, gdzie wcielił się w Bobby’ego Fisha. Zdobywca nagrody Emmy już otarł się o kino superhero większego formatu przy okazji filmu Shazam!, jednak wtedy ostatecznie jego rolę zgarnął Djimon Hounsou. Jeszcze nie wiadomo, w jaką rolę wcieli się w Venomie.

Cephas Jones w Venom

Kadr z serialu Luke Cage

Zobacz również: Destroyer – pierwsze zdjęcie Nicole Kidman!

Venom to pierwszy z planowanej serii spin-offów Spider-Mana. Fabuła przedstawi historię reportera Eddiego Brocka, który prowadzi dziennikarskie śledztwo wobec medycznej korporacji dra Carltona Drake’a, która eksperymentuje łącząc ludzi z kosmicznym symbiontem. W trakcie dochodzenia w jego ciele zadomawia się obca istota, która zaczyna przejmować nad nim kontrolę.

W główną rolę w filmie reżyserowanym przez Rubena Fleischera wcieli się Tom Hardy. W obsadzie znaleźli się również:  Woody Harrelson, Michelle Williams, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły Venoma nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes.

Według Sony produkcja ma funkcjonować w świecie Spider-Man: Homecoming i być „dodatkiem” do Kinowego Uniwersum Marvela. Kevin Feige, szef Marvel Studios, orzekł jednak, że jest to oddzielna produkcja i nie ma planów włączenia jej do MCU.

Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?