Venom – oto japoński plakat widowiska!

Po wypuszczeniu kolejnego zwiastuna Sony Pictures idzie za ciosem z kampanią promocyjną. Tym razem możemy zobaczyć, jak wygląda Venom na japońskim plakacie:

Fot. Materiały prasowe Sony Pictures

Zobacz również: Gwiazdy stand-upu w obsadzie filmu The Joker!

W filmie pojawi się także prawdopodobnie inny symbiot. Riz Ahmed miałby wcielić się w Dr Carltona Drake’a. W komiksach jest to szef organizacji Life Foundation starającego się wykorzystać nienarodzone potomostwo Venoma (tzw.”nasiona”), by stworzyć siły policyjne o nadludzkich umiejętnościach. Czyniłby to dla „dobra ludzkości”. Najprawdopodobniej to właśnie Drake stałby się gospodarzem dla nowego symbiota i przybrał imię Riot.

W główną rolę w filmie Venom wcieli się Tom Hardy. Oprócz niego i Harrelsona w filmie wystąpią także: Michelle Williams, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes. Co ciekawe, produkcja Sony rozgrywać się będzie w tym samym uniwersum co Spider-Man: Homecoming, lecz nie będzie częścią Filmowego Uniwersum Marvela. Niewykluczone zatem, że na ekranie pojawi się także Tom Holland.

Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?