Advertisement
Advertisement

Venom – reżyser potwierdza plany stworzenia sequela?

Zapowiada się na to, że studio Sony ma zamiar konsekwentnie rozbudowywać swoje uniwersum na dużym ekranie. Jak dowiedzieliśmy się od Rubena Fleishera, mamy podstawy, by oczekiwać, że Venom jeszcze do nas zawita.

Podczas jednego z wywiadów Fleisher powiedział, że fani otrzymają wskazówki, dokąd będzie zmierzać historia. Być może chodzi o jakiegoś rodzaju scenę po napisach.

Zdecydowanie ustawiliśmy już jakieś fundamenty pod różne kierunki rozwoju franczyzy, jednak oczywiście wszystko rozbija się teraz o ekscytację fanów zbliżającym się filmem. Mam nadzieję, że ludzie zobaczą, jakie pomysły zdążyliśmy już zasiać.

Venom

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Slender Man idzie po was. Oto nowy zwiastun horroru!

Venom zostanie wyreżyserowany przez Rubena Fleishera (Zombieland). U boku Toma Hardy’ego pojawią się: Michelle Williams, Woody Harrelson, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes. Co ciekawe, produkcja Sony rozgrywać się będzie w tym samym uniwersum co Spider-Man: Homecoming, lecz nie będzie częścią Filmowego Uniwersum Marvela.

Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Sony Pictures Entertainment

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?