Venom – wczesna grafika koncepcyjna symbiota rodem z horroru

Wiele osób jeszcze z pewnością pamięta, że Venom wyjściowo miał być wyświetlany w kategorii R, która ostatecznie została zmieniona na PG-13.  Jared Krichevsky, artysta koncepcyjny pracujący także przy takich projektach jak I.T. czy 2. sezon Stranger Things, przedstawił o wiele straszniejszy wizerunek symbiota.

Zobacz również: Co robimy w ukryciu – oto plakaty serialu Taiki Waititiego!

W główną rolę w filmie reżyserowanym przez Rubena Fleischera wciela się mający na koncie nominację do Oscara Tom Hardy. W obsadzie znaleźli się również: Woody Harrelson, Michelle Williams, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły Venoma nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes.

Według Sony produkcja ma funkcjonować w świecie Spider-Man: Homecoming i być „dodatkiem” do Kinowego Uniwersum Marvela. Kevin Feige, szef Marvel Studios, orzekł jednak, że jest to oddzielna produkcja i nie ma planów włączenia jej do MCU.

Film miał swoją premierę 5 października 2018 roku.

Źródło: comicbookmovie.com | Ilustracja główna: kadr z filmu Venom

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kec pisze:

Szkoda że Venomowi obcięli jaja tą kategorią. Oczywiście to nie było jedyną rzeczą która kulała w filmie ale moim zdaniem mamy doczynienia z takim bohaterem gdzie jednak trochę wyższa kategoria byłą wskazana. Tak samo sam Symbiot był jednak dość średnio zrobiony

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?