Venom – zaprezentowano plakat filmu dla kin IMAX!

Premiera filmu Venom już wkrótce, a tymczasem udostępniono już plakat obrazu, który będzie wyświetlany również w kinach IMAX.

Venom, który otrzymał kategorię wiekową PG-13 z uwagi na”intensywne sekwencje sci-fi z elementami przemocy oraz akcji, a także ze względu na język”, zyskał niedawno plakat promujace widowisko w kinach IMAX. Uwieczniony na materiale antybohater wydaje się przypominać swojego komiksowego odpowiednika.

Zobacz również: Venom będzie miał scenę po napisach!

Venom to pierwszy z planowanej serii spin-offów Spider-Mana. Fabuła przedstawi historię reportera Eddiego Brocka, który prowadzi dziennikarskie śledztwo wobec medycznej korporacji dra Carltona Drake’a prowadzącej eksperymentalne badania. W trakcie dochodzenia w jego ciele zadomawia się obca istota, która zaczyna przejmować nad nim kontrolę.

W główną rolę w filmie reżyserowanym przez Rubena Fleischera wciela się mający na koncie nominację do Oscara Tom Hardy. W obsadzie znaleźli się również: Woody Harrelson, Michelle Williams, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły Venoma nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes.

Według Sony produkcja ma funkcjonować w świecie Spider-Man: Homecoming i być „dodatkiem” do Kinowego Uniwersum Marvela. Kevin Feige, szef Marvel Studios, orzekł jednak, że jest to oddzielna produkcja i nie ma planów włączenia jej do MCU.

Venom w kinach IMAX

Plakat filmu, źródło: Materiały prasowe

Źródło: CBR.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?