the old guard background Advertisement

Venom złożył życzenia Michelle Williams!

Jako że występująca w roli Anne Weying Michelle Williams obchodziła wczoraj swoje 38. urodziny, Sony postanowiło z tej okazji uczcić to na swoim Twitterze i stworzyć graficzny wizerunek pojawiającego się symbolu Venoma tuż przy zdjęciu samej aktorki wraz z życzeniami. Oto efekt:

Zobacz również: The Favourite – sprośna komedia o królewskich intrygach? Oto zwiastun nietypowego dzieła!

Venom to pierwszy z planowanej serii spin-offów Spider-Mana oraz film rozpoczynający Sony’s Universe of Marvel Characters (SUMC). Fabuła przedstawi historię reportera Eddiego Brocka, który prowadzi śledztwo wobec medycznej korporacji dra Carltona Drake’a eksperymentującej z łączeniem ludzi i kosmicznego symbionta. W trakcie dziennikarskiego dochodzenia w jego ciele zadomawia się obca istota, która zaczyna przejmować nad nim kontrolę.

W główną rolę w filmie reżyserowanym przez Rubena Fleischera wcieli się Tom Hardy. W obsadzie znaleźli się również:  Woody Harrelson, Michelle Williams, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły Venoma nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes.

Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Sony Pictures Entertainment

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?