Viggo Mortensen doradza obsadzie serialowego Władcy Pierścieni

Wszyscy czekamy na to, co Amazon przygotuje dla fanów Władcy Pierścieni, szykując zupełnie inną historię z uniwersum J.R.R. Tolkiena. Tymczasem głos zabrał sam ekranowy Aragorn, czyli Viggo Mortensen. Powiedział, co jego zdaniem powinni zrobić członkowie obsady, aby lepiej się wczuć w role.

Powiedziałbym, że powinni przeczytać nie tylko samą książkę – wiecie, tę wielką księgę pod tytułem Władca Pierścieni – ale także zabrać się za nordyckie sagi. Dzięki temu otrzymacie pewne ważne wskazówki co do inspiracji Tolkiena. Sigurd Pogromca Smoka, saga Wolsungów i tak dalej. Przeczytajcie to.

Władca pierścieni

kadr z filmu Władca pierścieni: Powrót króla

Zobacz również: Pierwsze spojrzenie na Zakapturzoną Sprawiedliwość na zdjęciu z serialowego Watchmen

Zdjęcia do produkcji mają odbyć się w Nowej Zelandii – tak, jak to było w przypadku trylogii Jacksona. Ogromny budżet ma przyczynić się do wyprodukowania aż 5. sezonów. Pierwszy z nich wyjdzie przypuszczalnie gdzieś w 2021 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?