W Avengers: Wojna bez granic Steve Rogers miał być z Sharon Carter

Jak wiemy, postać Sharon Carter pojawi się w nadchodzącym serialu o Falconie i Zimowym Żołnierzu. Jak się jednak okazuje, postać ta miała się pojawić znacznie wcześniej.

Wątek romansowy pomiędzy nią a Kapitanem Ameryką jest jednym z najmocniej eksplorowanych w komiksach. Fani liczyli więc, że rozwinie się to także na dużym ekranie. I o ile w Wojnie bohaterów zostało to niejako rozpoczęte (z mieszanymi opiniami, nawiasem mówiąc), w obu następnych częściach Avengers po pani Carter nie było nawet śladu.

Zobacz również: Falcon & Winter Soldier- Zemo i Sharon Carter powrócą w serialu!

Scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely przyznali, że były plany oficjalnego połączenia Sharon i Steve’a, tak żeby od Wojny bez granic byli parą, jednak podobno nie wychodziło to zbyt dobrze w praktyce, więc ostatecznie koncept został porzucony. Może to i dobrze, biorąc pod uwagę to, w jaki sposób wątki Rogersa zostają zakończone w Końcu gry.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?