W lesie dziś nie zaśnie nikt już na platformie Netflix!

Mamy świetne wieści dla tych, którzy chcieli obejrzeć ten pierwszy polski slasher w kinach i z wiadomych względów musieli obejść się znakiem.

W lesie dziś nie zaśnie nikt weszło na platformę Netflix dziś po godzinie 9:00. Choć zatem nie mogliśmy obejrzeć filmu w kinach, możemy wreszcie się nim nacieszyć w domowym zaciszu.

fot. Michał Chojnacki/Akson-Studio

Zobacz również: W lesie dziś nie zaśnie nikt – recenzja filmu. Bo liczy się sport i dobra zabawa

Reżyserem filmu jest Bartosz M. Kowalski, autor głośnego Placu zabaw, który został nagrodzony za najlepszy debiut na festiwalu filmowym w Gdyni i został okrzyknięty najbardziej kontrowersyjnym polskim filmem ostatnich lat. W filmie zagrają m.in.: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Michał Lupa, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Mirosław Zbrojewicz, Olaf Lubaszenko i Gabriela Muskała. Za produkcję odpowiada Akson Studio  (Katyń, Atak paniki, Miasto 44). Koproducentem filmu jest Plan Zet. Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM.

Źródło: Netflix / Ilustracja wprowadzenia: Michał Chojnacki/Akson-Studio

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?