Advertisement

W lesie dziś nie zaśnie nikt zostało przesunięte!

W tym miesiącu miał się pojawić pierwszy polski slasher, W lesie dziś nie zaśnie nikt. Niestety, wskutek problemów z epidemią koronawirusa będziemy musieli zaczekać dłużej.

Polski dystrybutor W lesie dziś nie zaśnie nikt podał taką oto informację:

Z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, wraz z producentem Akson Studio podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Nową datę premiery podamy w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje

Zobacz również: Sala samobójców. Hejter liderem box office!

Reżyserem filmu jest Bartosz M. Kowalski, autor głośnego Placu zabaw, który został nagrodzony za najlepszy debiut na festiwalu filmowym w Gdyni i został okrzyknięty najbardziej kontrowersyjnym polskim filmem ostatnich lat. W filmie zagrają m.in.: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Michał Lupa, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Mirosław Zbrojewicz, Olaf Lubaszenko i Gabriela Muskała. Za produkcję odpowiada Akson Studio  (Katyń, Atak paniki, Miasto 44). Koproducentem filmu jest Plan Zet. Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM.

Źródło: NEXT FILM / Ilustracja wprowadzenia: Michał Chojnacki/Akson-Studio

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?