Walka o przetrwanie 20 000 lat temu. Oto polski zwiastun filmu Alfa

W sieci pojawił się polski i dubbingowany zwiastun filmu przygodowego Alfa, nowej produkcji reżyserów Księgi ocalenia. Ciekawostka: w jednej z ról pojawia się znany z roli Magika w Jesteś bogiem Marcin Kowalczyk.

Czasy epoki lodowcowej, Europa 20 tys. lat temu. Młody mężczyzna wspólnie ze współplemieńcami wyrusza na swoje pierwsze polowanie. Kiedy zostaje ranny, ci porzucają go, skazując na pewną śmierć. Przerażony i samotny stara się przetrwać w bezlitosnym świecie dzikiej puszczy. Z obawą próbuje okiełznać odrzuconego przez stado wilka. Z czasem zaczynają sobie ufać, co więcej, mogą na siebie liczyć, tworząc niezwykłą parę sprzymierzeńców. Wspólnie pokonują niezliczone niebezpieczeństwa i pułapki losu, próbując odnaleźć drogę do domu zanim nadejdzie śmiertelna zima.

Zobacz również: Kendrick Lamar zadebiutował jako aktor w serialu Power

W głównej roli obsadzony został utalentowany Kodi Smit-McPhee (X-Men Apocalypse, Slow West). W filmie Alfa oprócz wymienionego wcześniej Marcina Kowalczyka wystąpią m.in. Leonor Varela, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Natassia Malthe, Mercedes de la Zerda, Jens Hulten czy Prija Rajaratnam. Za reżyserię odpowiada Albert i Allen Hughes (Z piekła rodem, Zagrożenie dla społeczeństwa, Księga ocalenia)

Premiera filmu odbędzie się 9 listopada.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?