Walkiria powróci w filmie Avengers 4?

Tessa Thompson (Walkiria z Thor: Ragnarok), ostatnio zajęta udziałem w zdjęciach do reboota Facetów w czerni, może wystąpić w filmie Avengers 4.

Nie tak dawno aktorka i Chris Hemsworth zakończyli zdjęcia do reboota Facetów w czerni oraz wyruszyli prywatnym odrzutowcem do Atlanty, o czym poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Obojgu towarzyszył dubler odtwórcy roli Thora, Bobby Holland Hanton (pracował z Hemsworthem na planie Avengers: Wojna bez granic), który zrobił zdjęcie podczas wysiadania z samolotu i podpisał je „Witaj Atlanto”.

Akcja Avengers: Wojna bez granic rozgrywała się tuż po tym, co widzieliśmy w filmie Thor: Ragnarok. Wielu fanów podejrzewało, że Walkiria zginęła z ręki Thanosa razem z innymi Asgardczykami. Informację tę zdementował jednak reżyser Joe Russo, podkreślając, że postać przeżyła też wykorzystanie przez Thanosa rękawicy z Kamieniami Nieskończoności, która doprowadziła do wymazania połowy galaktyki. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że udział Tessy Thompson w Avengers 4 zostanie wkrótce oficjalnie potwierdzony.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🎥| @tessamaethompson Via IG Stories. #ChrisHemsworth #TessaThompson

Post udostępniony przez Chris Hemsworth (@hemsworthphotos)

 

Zobacz również: Zidentyfikowano tajemniczy przedmiot na planie Avengers 4?

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać.

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Data polskiej premiery opartej na komiksach Marvela superprodukcji jest zapowiedziana na 25 kwietnia 2019 roku.

Źródło: CBR.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?