WandaVision – koniec prac na planie serialu

WandaVision to jeden z najciekawiej zapowiadających się seriali, które wejdą na platformę Disney Plus i zasilą Marvel Cinematic Universe.

Jednocześnie prace na planie produkcji są raczej owiane tajemnicą. Dowiedzieliśmy się jednak po zdjęciu ze specjalnej imprezy, że zdjęcia zostały już zakończone. Być może wkrótce otrzymamy jakieś materiały promujące WandaVision i dostaniemy informacje, w jakim stopniu orientacyjnie serial będzie bazował na świetnym komiksie Kinga.

Zobacz również: She-Hulk – Mark Ruffalo dołączy do obsady serialu?!

O serialu WandaVision nie wiemy za wiele. Nadal nieznana jest fabuła, a także fakt w jaki sposób Vision powróci do życia. Pewne jest jedynie to, że produkcja będzie ściśle związana ze wspomnianym Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Zarówno zaangażowanie aktorki w produkcję o przygodach Doktora Strange’a, jak również sam tytuł oraz umiejscowienie akcji serialu w latach 50. XX wieku mogą wiele sugerować. Według nieoficjalnych informacji Wanda wykorzysta swoje moce do stworzenia alternatywnego świata, w którym Vision nie zginął. Wcześniejsze pogłoski odnosiły się również do powiązań serialu z popularnym komiksem Toma Kinga o postaci Visiona.

Źródło: Coming Soon / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?