Warner Bros. rozważa usunięcie Johnny’ego Deppa z Fantastycznych zwierząt 3?

Do największych gwiazd serii Fantastyczne zwierzęta bez wątpienia należy Johnny Depp, który odgrywa rolę Gellerta Grindelwalda, dawnego przyjaciela Albusa Dumbledore’a i jednego z najgroźniejszych zbrodniarzy czarodziejskiego świata. Pojawiły się jednak pogłoski, że Warner Bros. mocno waha się nad dalszą współpracą.

Powodem mają być sprawy pozafilmowe dotyczące sporu aktora z byłą żoną, Amber Heard. Od artykułu zainteresowanej na łamach Washington Post sprzed kilku miesięcy para z lat 2015-2016 intensywnie torpeduje się wzajemnie czy to w prasie, czy w sądzie. Przede wszystkim Warner Bros. zdaje się być wielce zaniepokojone tym, jak sprawa Deppa może dodać oliwy do ognia w połączeniu z aferą dyrektora generalnego Kevina Tsujihary, uwikłanego w romans z młodą aktorką. Pewna część wyższej rangi pracowników ma być również niezadowolone z wcześniejszej wypowiedzi J.K. Rowling, która gorąco poparła obecność Deppa w filmie.

Fot. Warner Bros.

Zobacz również: John Wick 3: Parabellum – wiemy, ile będzie trwał film

Inna sprawa, że nawet jeśli powyższe rewelacje są w jakimś stopniu prawdziwe, tak istotna dla produkcji gwiazda byłaby trudna do zastąpienia.

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, opis dystrybutora (kino): Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

Obsada: Eddie Redmayne – Newt Scamander, Katherine Waterston – Tina Goldstein, Dan Fogler – Jacob Kowalski, Alison Sudol – Queenie Goldstein, Johnny Depp – Gellert Grindelwald i Jude Law – Albus Dumbledore.

Czarodzieje ponownie zagoszczą na ekranach polskich już 16 października. Bądźcie gotowi na zapierające dech w piersiach widowisko.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?