Wersja reżyserska Rocky IV – Sylvester Stallone ujawnia swoje plany na Instagramie

Sylvester Stallone ujawnia, że pracuje nad reżyserską wersją filmu Rocky IV. Po sukcesie produkcji Creed II to sensowna decyzja i nie lada gratka dla fanów.

Trwają prace nad reżyserską wersją kultowego już filmu Rocky IV.

Informacja ta pochodzi bezpośrednio od Sylvestra Stallone’a, który w 1985 roku nie tylko ponownie wcielił się w postać Rocky’ego, ale także zasiadł na fotelu reżysera. Nie wiadomo jeszcze, kiedy wersja będzie dostępna, ale Sly zapewnia, że: To będzie niesamowite.

Ujawnienie pojawiło się na Instagramie Stallone’a. Promował on rozszerzoną wersję Rambo: Ostatnia Krew, która – jak sam twierdzi – jest dużo lepsza niż ta wypuszczona do kin.

W sekcji komentarzy jeden z fanów zapytał aktora, czy planowana jest rozszerzona wersja filmu Rocky Balboa (2006). Sly zaprzeczył, ale wyznał, że kolejny obraz z serii zyskuje nową wersję.

Nie robię tego, ale robię wersje reżyserską Rocky IV, co będzie niesamowite !!!!!

Jednak brak konkretów. Czy Stallone zrobi to na własną rękę? A może studio poprosiło go o ponowne zajęcie się tytułem? Czy wersja trafi na wyłączność jednego z dystrybutorów VOD? Tego nie wiemy. Natomiast z całą pewnością Stallone jest bardzo podekscytowany.

Zobacz także: W głębi lasu – Netflix pyta, jakie seriale ogląda Harlan Coben

Rocky IV to jak dotąd najbardziej dochodowa pozycja w serii, która zgromadziła ponad 300 milionów dolarów w globalnej kasie.

Z kolei Creed II zawdzięcza swoją popularność w dużej mierze dzięki nawiązaniu do czwartej części cyklu Rocky. Wiadomo, że w planach jest nakręcenie Creed III. Jednak Sylvester Stallone zapowiedział już, że zamierza odejść z roli Rocky’ego, i ma własny plan filmowy w ramach serii.


Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Rocky IV

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?