the old guard background Advertisement

Wesley Snipes dołącza do obsady Księcia w Nowym Jorku 2!

Książę w Nowym Jorku to prawdopodobnie dla wielu klasyka komediowego gatunku. Wydaje się, że o drugiej części nie znajdziemy na tym etapie wiele informacji. Najnowsze doniesienia mówią jednak, że Eddie Murphy wcieli się ponownie w księcia Akeema, a Wesley Snipes obejmie rolę antagonisty.

Hollywood Reporter informuje, że Snipes wcieli się w rolę generała Izzi, nową postać, która będzie przywódcą jednego z afrykańskich państw. Pierwsza część przedstawiała przygody Akeema, młodego księcia Zamundy, kraju wymyślonego na potrzeby filmu. Dzięki pracy w barze szybkiej obsługi udało mu się tam znaleźć żonę. Sequel pokaże nam postać graną przez Murphy’ego, która powraca do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu odseparowanego syna.

Zobacz również: Książę w Nowym Jorku 2 – podano oficjalną datę premiery

Eddie Murphy i Wesley Snipes

Fot. Kadr z filmu: Książę w Nowym Jorku

Snipes jest znany przede wszystkim z roli tytułowego łowcy wampirów z serii Blade. Marvel ogłosił niedawno, że powstanie nowa odsłona filmu z Mahershalą Alim jako Bladem. Wesley Snipes całkowicie poparł tę decyzję i trzyma kciuki za aktora wcielającego się w postać.

Książę w Nowym Jorku 2 ukaże się na ekranach w amerykańskich kinach 7 sierpnia 2020 roku, podczas gdy data polskiej premiery nie jest nam jeszcze znana.

Źródło: CBR / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu: Książę w Nowym Jorku

Entuzjasta kina, światu seriali oraz gier. Fan twórczości Christophera Nolana oraz występów Toma Hardy'ego. W wolnym czasie chodzi na wykłady albo i nie. Nie gardzi dobrym fantasy a już na pewno nie prochem i magią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?