Advertisement

Wiedźmin – serialowy Geralt z Rivii ujawni się w tegoroczne wakacje!

Telewizyjna seria osadzona w świecie Wiedźmina została zapowiedziana już w maju zeszłego roku. Od tamtego czasu nie dowiedzieliśmy się o powstającym projekcie żadnych interesujących rzeczy. Wiadomo, że Lauren S. Hissrich skończyła scenariusz do pilota, a platforma Netflix postanowiła przenieść na małe ekrany dwie pierwsze książki sagi Andrzeja Sapkowskiego. Sean Daniel, Jason Brown, Jarek Sawko oraz Tomek Bagiński zajmą się produkcją omawianego dzieła.

Fot.: CD PROJEKT RED

Zobacz również: The Last Thing He Wanted – Anne Hathaway w adaptacji powieści dziennikarki Joan Didion!

Według Bagińskiego, który jest nie tylko producentem telewizyjnego show, lecz również reżyserem przynajmniej jednego epizodu serii, zdradził, iż już niedługo świat dowie się, kto zostanie ekranowym Geraltem z Rivii! Czas oczekiwania to trzy najbliższe miesiące. Jesteście już podekscytowani? W końcu najżywsza pora ujawnić tak ważną dla fanów informacje, zdjęcia bowiem mają ruszyć tegorocznej jesieni. Większość scen zostanie nakręcona w Polsce oraz Północnej i Centralnej Europie. Wiadomość o zamykaniu przez producentów obsady świadczy, iż pre-produkcja filmu nieuchronnie zbliża się do końca.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – CD PROJEKT RED

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ekram pisze:

Bagiński palnął na odczepnego datę, showrunnerka zdementowała tę informację, a pisanie, że zdjęcia ruszają jesienią, to również dyrdymały wyssane z palca, których nikt nie potwierdzał z twórców.
A kupki informacji z konferencji w Rzymie nie nazwałbym „żadnymi interesującymi rzeczami”…

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?