Wielkie kino w TNT! Już dziś – Pacific Rim

Wielkie kino to stały cykl filmowy stacji TNT, w ramach którego wyświetlane są największe i najważniejsze produkcje, niezależnie od gatunku. Nie zabraknie bohaterów działających na granicy prawa, tajemnic, które czekają na rozwiązanie oraz pościgów. Każdy widz na pewno znajdzie coś dla siebie.

Tym razem pora na produkcję science fiction Pacific Rim, przedstawiającą ludzkość na skraju zagłady, która walczy z siejącymi spustoszenie kosmicznymi stworzeniami, Kaiju. Nadzieją mieszkańców Ziemi są dwaj piloci, którzy potrafią sterować Jaegerami – gigantycznymi humanoidalnymi robotami.

Zobacz również: Królowa kier w cyklu Mistrzowie Kina Mastercard

W  ramach „Wielkiego kina” można też zobaczyć „Świętych z Bostonu”. Przekonani o wypełnianiu boskiej woli oraz moralnego obowiązku, irlandzcy bliźniacy Conner i Murphy MacManus (Sean Patrick Flanery i Norman Reedus) w brutalny sposób i na własną rękę pozbywają się z Bostonu przestępców.

Czerwcową odsłonę cyklu zamknie „The Losers: Drużyna potępionych” – klasyczny film akcji o grupie komandosów Amerykańskich Sił Specjalnych. Członkowie elitarnej jednostki mają do wykonania tajemniczą misję w samym sercu boliwijskiej dżungli. Na miejscu sprawy przyjmują nieoczekiwany obrót.


Emisje w każdą środę, o godz. 21:00.

12.06 – Pacific Rim

19.06 – Święci z Bostonu

26.06 – The Losers: Drużyna potępionych

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?